אודות

העיתון News הוא אתר תוכן המספק לציבור הגולשים מידע ותכנים בעלי ערך מגזיני, חדשותי ואקטואלי, הערוכים ומוגשים בסטנדרטים עיתונאיים. המידע המוצג באתר לקוח מעולמות תוכן שונים ומגוונים, חלקו מבוסס על מידע המתפרסם ברחבי הרשת ובכלי התקשורת, תוך ציון המקור, וחלקו מבוסס על תכנים עצמיים ומקוריים. האתר שם לו למטרה להגדיל ולהרחיב כל העת את תחומי הסיקור והעניין בהם הוא עוסק.

לצד הדיווחים והסיפורים, האתר פותח את שעריו בפני כותבי טורים אישיים ומאמרי דעה, מתוך שאיפה להציג מגוון דעות והשקפות.
במסגרת הערכים העיתונאיים והציבוריים שהאתר גזר על עצמו, לא נאפשר שיח אלים או פוגעני, לא ניתן במה לרכילות זולה, לשיימינג או לכל שיח ותמונה שאינם הולמים את שולחן ארוחת הבוקר, כפי שנהגו לומר בעבר עורכים בכירים.

כדי לאפשר את קיומו הכלכלי, האתר יציע שטחי פרסום ותוכן שיווקי, אך בכמות מדודה וברורה. בו בזמן שברוב אתרי התוכן הפרסומות והבאנרים משתלטים על הגולש וקופצים עליו מכל עבר, בעיתון News, המודעות יהיו תמיד במיקום קבוע ולא יציקו לגולשים.

תקנון האתר המגדיר את תנאי השימוש באתר ובתכניו:

 1. *השימוש באתר על התכנים והמידע הניתנים בו, מוצעים לגולשים ולכותבים בו בכפוף לקבלת כל התנאים הכלולים בתקנון זה.
 2. *הגלישה באתר ו/או הכתיבה בו ו/או פרסום מאמרים, ידיעות וטורים אישיים פרי עטך, ייחשבו להסכמה מצדך לתנאים אלה.
 3. *הנהלת האתר רשאית להשעות, לחסום או להפסיק לאלתר את גישת הגולש לשירות אם יפר את תנאי התקנון.
 4. *הנהלת האתר רשאית לעדכן את תנאי התקנון מעת לעת.
 5. *אין לעשות באתר או באמצעותו כל שימוש למטרות בלתי חוקיות.
 6. *אין לפרסם או להעביר באמצעות האתר כל מידע שהוא שקרי, מעליב, משמיץ, מאיים, פוגע בפרטיות הזולת, פורנוגרפי, בעל אופי מיני, גזעני, או בלתי חוקי, או כזה.
 7. *הכותבים ו/או המפרסמים באתר אחראים באופן בלעדי לנכונות המידע אותו הם מפרסמים או מעבירים באמצעות האתר. הנהלת האתר אינה מקבלת על עצמה כל אחריות לתכנים המפורסמים באתר על ידי הכותבים.
 8. *אין לעשות באתר כל שימוש מסחרי בדרך של משלוח פרסומות או בכל דרך אחרת.
 9. *הנך מצהיר כי ידוע לך שלהנהלת האתר אין כל יכולת או אפשרות לבדוק, לנפות או לסנן תכנים שהעתקת ממקומות אחרים אם לא ציינת כך במפורש במידע שהעברת לאתר תוך ציון מקור המידע.
 10. *בכוונת הנהלת האתר כי האתר ושירותיו יהיו זמינים בכל עת. יחד עם זאת אין ביכולת הנהלת האתר להתחייב לזמינות רצופה ללא תקלות וללא "נפילות". כמו כן רשאית הנהלת האתר להפסיק את השימוש באתר מעת לעת לצורכי תחזוקתו וארגונו. לא יינתן כל פיצוי כספי/זיכוי בשל תקלות או הפסקות בשירות.
 11. *כל זכויות הקניין הרוחני וזכויות היוצרים בקשר לאתר ולתכנים המתפרסמים בו – גם אלה שנכתבו ונשלחו בהתנדבות על ידי כותבים חיצונים – הם של הנהלת האתר.
 12. *הנהלת האתר אינה אחראית לתוכן מודעות, "באנרים" או לכל חומר פרסומי באתר. האחריות לכך על המפרסמים בלבד.
 13. *הימצאותם של קישורים ("לינקים") לאתרים אחרים אינם מהווים ערובה לתכנים באתרים אלה מבחינת מהימנותם, שלמותם, או מכל בחינה אחרת, ואינם בגדר המלצה.
 14. *על התקנון יחול הדין הישראלי. סמכות השיפוט לגביו לבתי המשפט המוסמכים בתל אביב.

מטעמי נוחות נוקט התקנון בלשון זכר, ואולם כל הנאמר בו מתייחס לנשים ולגברים כאחד.

תקנון זה הוכן בסיוע האתר של עו"ד גד אופנהיימר.

אנו מאחלים לכם גלישה נעימה ומקווים שתהיו אורחים קבועים אצלנו!

פרטי יצירת קשר

שירות לקוחות: info@haeton.co.il   |  מחלקת מודעות: adv@haeton.co.il
מערכת: desk@haeton.co.il   |  מזכירות: office@haeton.co.il